Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter
Facebook

Igloo Tech

Dieses Produkt gehört zu der Gruppe: Insoles » Winter

Produkt-Code: 01_0030

Produktbeschreibung:

Tech Igloo warme und gemütliche Einlegesohlen für Herbst und Winter. Hergestellt aus weichem, gemütlichen Velours Stoff, der die Füße warm hält. Die untere Schicht der Sohle ist Schaumstoff Latex hergestellt. Latexschicht garantiert für Leichtigkeit beim Gehen und stabilisiert der Fuß in der Schuh. Igloo Tech bietet Ihnen echte Gehkomfort. Die Einlegesohlen sind ideal geeignet, um in die Schuhe mit Membranen verwendet zu werden. Hand waschbar bei 30 Grad Celsius. Dermatologisch bestätigt.

Image

Weitere Produkte in dieser Kategorie:


Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.