Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter
Facebook

Actifresh Schneiden

Dieses Produkt gehört zu der Gruppe: Insoles » Fresh

Produkt-Code: 01_2420

Produktbeschreibung:

Actifresh - die komfortablen und hygienischen Schuheinlagen geben ein Gefühl von Frische. Der Latex-Schaum sorgt für einen ausgezeichneten Gehkomfort und die Actifreshseite schützt unsere Füsse vor Bakterien und Pilzen. Das weiche perforierte Gewebe bietet eine hervorragende Luftzirkulation im Schuh. Geeignet für alle Arten von Schuhen. Waschbar bei 30 Grad.

Image

Weitere Produkte in dieser Kategorie:

Eco

Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.