Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter
Facebook

Arctic

Dieses Produkt gehört zu der Gruppe: Insoles » Winter

Produkt-Code: 01_0019

Produktbeschreibung:

ARCTIC - weiche und sehr warme Einlegesohlen mit dichtem Fell, das die Füße warm hält. Wirksam auch bei den niedrigsten Temperaturen. Naturfell, weiches Lammleder, Baumwollband  machen ARCTIC praktisch und elegant. Texon garantiert die Formstabilität der Sohle und die Rutschschicht stabilisiert die Sohle in den Schuhen. Empfohlen für alle Herbst-Winter-Schuhe.

Gröβe: 35-46

Image

Weitere Produkte in dieser Kategorie:


Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.