Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter
Facebook

Balletina

Dieses Produkt gehört zu der Gruppe: Insoles » Gel Insoles

Produkt-Code: 05_0423

Produktbeschreibung:

Balletina Ultradünne Gel-Komfortsohle sorgt für  eine optimale Polsterung und mehr Komfort im Fersen- und Fußballenbereich. Durch die spezielle Passform ist diese SOHLE auch in schmal geschnittenen Schuhen ohne Probleme zu verwenden. Optimal für Schuhe mit großen Absätzen. Das weiche Obermaterial gibt Ihren Füßen optimalen Tragekomfort und sorgt für Frische. Bitte die Folie entfernen und in den Schuh einkleben. Andrücken. Handwaschbar bis 30o Celsius. 

Image

Weitere Produkte in dieser Kategorie:


Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.