Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter
Facebook

Cleaning Foam

Dieses Produkt gehört zu der Gruppe: Footwear Care » Clean

Produkt-Code: 04_5010

Kapazität: 150 ml

Produktbeschreibung:

Reinigungsschaum für alle Materialien. Auch für alle Trekking-Schuhe mit Klimamembranen. Reinigt, entfernt Salz - und Wasserränder, wasserlösliche Flecken und Schmutz. Frischt die Farbe auf und pflegt das Leder.

Anwendungsverfahren:

Schmutz oder Flecken mit einem sauberen Tuch oder einer Bürste entfernen. Vor Gebrauch schütteln. Den Schaum kräftig mit dem Schwamm auftragen. Den restlichen Schaum mit einem sauberen Schwamm entfernen. Trocknen lassen.

Image

Weitere Produkte in dieser Kategorie:


Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.