Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter
Facebook

Cody

Dieses Produkt gehört zu der Gruppe: Insoles » Elegant

Produkt-Code: 01_0930

Produktbeschreibung:

Komfortable Anti-Rutsch Halbsohlen bieten für die Füße stabilen Halt in hochhackigen Schuhen, Sandalen und Flip-Flops. Hergestellt aus hochwertigem Schafsleder vegetabile garniert, PCP-frei und Latex Kissen die eine weiche Kraftübertragung von der empfangenden Rate. Die Struktur verhindert, dass Fuße sich in der Schuhen bewegen. Gegurtet mit Klebeband. Geeignet für alle Größe.

Image

Weitere Produkte in dieser Kategorie:


Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.