Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter
Facebook

Colour Restore

Dieses Produkt gehört zu der Gruppe: For Sneakers

Produkt-Code: 045002

Produktbeschreibung:

Colour Restore erfrischt schnell und effektiv die Farbe deiner Lieblingssneakers, die aus Textilien, Wildleder und Nubuk hergestellt worden sind. Beleben Farben Lederwaren und schützt gleichzeitig ihre Atmungsaktivität. Für Kunstleder, Glattleder und lackiertes Leder nicht verwenden. Nur an diesen Stellen verwenden, die Du erfrischen möchtest, weil die Farbe dauerhaft verändert wird. Vor der Anwendung an einer unsichtbaren Stelle prüfen.

Image

Weitere Produkte in dieser Kategorie:


Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.