Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter
Facebook

Comfort Sport Gel

Dieses Produkt gehört zu der Gruppe: Insoles » Sport

Produkt-Code: 01_0058

Produktbeschreibung:

COMFORT SPORT GEL - Komfortable Einlegesohlen  für Alltags- und Sportschuhe. Garantieren den Füßen ein Gefühl außergewöhnlicher Entspannung. Geleinsätze im Bereich des Mittelfußes und Ferse helfen den Fußdruck  gleichmäßig zu verteilen. Die anatomische Form passt sich gut an die Füße an und sorgt für Gehkomfort.  Einlegesohlen amortisieren effektiv die Füße.

Image

Weitere Produkte in dieser Kategorie:


Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.