Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter
Facebook

CSC Rubber

Dieses Produkt gehört zu der Gruppe: Footwear Care » Clean

Produkt-Code: 04_5060

Kapazität: 200 ml

Produktbeschreibung:

Flüssigkeit zur Reinigung und Pflege von Schuhen aus Gummi. Reinigt und pflegt Schuhe machen sie glänzen. Enthält einen UV-Filter so Ihre Lieblings-Stiefel sind vom Anlaufen gesichert.

Anwendungsverfahren:

Tragen Sie die Vorbereitung auf die Oberfläche der Stiefel, lassen Sie es auf der Oberfläche bis etwa fünf Minuten liegen, dann mit einem Tuch abwischen.

Image

Weitere Produkte in dieser Kategorie:


Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.