Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter
Facebook

Eco

Dieses Produkt gehört zu der Gruppe: Insoles » Fresh

Produkt-Code: 01_0031

Produktbeschreibung:

ECO – Komfortable, hygienische und flexible Einlegesohlen sorgen für das richtige Mikroklima innerhalb der Schuhe. Hergestellt aus Baumwollmaterial Typ Frotté, das schnell den Schweiß absorbiert, und aus Kokosfasern, die die übermäßige Feuchtigkeit durchlassen. Die Borte verursacht, dass die Einlegesohlen robuster sind und ästhetisch aussehen. Sie können per Hand bei 30 Grad gewaschen werden.

Image

Weitere Produkte in dieser Kategorie:


Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.