Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter
Facebook

Elflex

Dieses Produkt gehört zu der Gruppe: Insoles » Elegant

Produkt-Code: 01_0961

Produktbeschreibung:

Komfortable Fersenkissen die als Stoßdämpfer verwendet werden und eine signifikante Reduzierung Mikro Erschütterungen beim Gehen erzeugt. Perfekt säumen die Ferse des Schuhs, die Anpassung der Höhe der Ferse im Schuh. Erhöhen  den Komfort des Gehens in den Schuhen. Hergestellt aus hochwertigem Schafleder pflanzlich gegerbt, frei von PCP und aus weichem Latex Kissen.

Image

Weitere Produkte in dieser Kategorie:


Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.