Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter
Facebook

Filc Comfort Schneiden

Dieses Produkt gehört zu der Gruppe: Insoles » Winter

Produkt-Code: 01_1820

Produktbeschreibung:

Die komfortablen Filz – Schuheinlagen aus hochwertigem Polyester Gewebe. Sie schützen vor kalten Füssen, auch bei längerem Gehen im Herbst und im Winter. Die obere Schicht verhindert, dass der Fuß kalt wird. Die obere Schicht schützt vor Kälte und der untere Latexschaumschicht verhindert die Verschiebung der Einlage im Schuh. Ideal für Herbst und Winter.

Image

Weitere Produkte in dieser Kategorie:


Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.