Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter
Facebook

Fresh Step

Dieses Produkt gehört zu der Gruppe: Insoles » Fresh

Produkt-Code: 01_0041

Produktbeschreibung:

Fresh Step die ultradünnen und komfortablen Einlagen vermitteln ein Frischegefühl für den ganzen Tag. Die Einlagen absorbieren die Feuchtigkeit, reduzieren wirksam unerwünschte Gerüche im Schuh. Die Anwendung von Parfüm ohne Allergene sorgen für eine erfrischende Duftnote. ­­­Die spezielle Konstruktion der Sohle ergibt eine bessere Luftzirkulation. Dank der Antirutschschicht hält die Einlegesohle den Fuß stabil im Schuh. Für alle Schuharten geeignet, auch für barfußgehen im Schuh. Die Verpackung enthält 3 Paare.

Image

Weitere Produkte in dieser Kategorie:

Eco

Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.