Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter
Facebook

Frotte Schneiden

Dieses Produkt gehört zu der Gruppe: Insoles » Fresh

Produkt-Code: 01_1020

Produktbeschreibung:

Frottee – sind komfortable und hygienische Schuheinlagen, die das Gefühl von Frische verleihen. Sie bestehen aus Baumwollfrottee, das Feuchtigkeit sofort absorbiert und das Gefühl trockener und frischer Füße sichert. Eine Latexschaumschicht hat eine hervorragende dämpfende Wirkung wodurch sie Laufkomfort garantiert. Eine spezielle Perforation garantiert die richtige Luftzirkulation. Sie sind für Sport- und Sommerschuhe geeignet, die ohne Socken getragen werden.

Image

Weitere Produkte in dieser Kategorie:

Eco

Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.