Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter
Facebook

Halfix

Dieses Produkt gehört zu der Gruppe: Insoles » Elegant

Produkt-Code: 01_0921

Produktbeschreibung:

Elegante und komfortable Halbsohlen von den besten Arten von pflanzlichen Gerbung Schaffell frei von PCP um Bildung von Geschwüren zu verhindern. Verbesserung von Komfort in hochhackigen Schuhen Überbrückung Kontakt  mit dem harten Boden, was gibt einen weichen Griff. Perforation der Haut und Latex-Schaum gibt gute Zirkulation der Luft um Füße atmen können. Latex-Schaum mit Aktivkohle absorbiert Gerüche, Kissen und Komfort des Gehens und frisches Gefühl. Für den Damenschuhen, Formalschuhen und Freizeitschuhen.

Image

Weitere Produkte in dieser Kategorie:


Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.