Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter
Facebook

Halfix Black

Dieses Produkt gehört zu der Gruppe: Insoles » Elegant

Produkt-Code: 01_0921

Produktbeschreibung:

Halfix - Elegante und komfortable Halbsohlen aus qualitativ, pflanzlich gegerbtem Schaffell. Durch diese Einlagen wird der Tragekomfort in hochhackigen Schuhen verbessert. Zum Beispiel erscheint der Auftritt auf hartem Untergrund bedeutend weicher. Ihre Füße werden aufatmen können, denn durch das perforierte Leder und den Latexschaum wird eine hervorragende Atmungsaktivität erreicht. Der Latexschaum in Kombination mit Aktivkohle absorbiert Gerüche und sorgt für ein angenehmes Frischegefühl. Für jegliche Arten von Damenschuhen oder Freizeitschuhen geeignet.

Image

Weitere Produkte in dieser Kategorie:


Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.