Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter
Facebook

Halfled

Dieses Produkt gehört zu der Gruppe: Insoles » Elegant

Produkt-Code: 01_0922

Produktbeschreibung:

Komfortable Halbsohlen aus echtem Leder. Es verbessert Komfort in hochhackigen Schuhen überbrückend Kontakt mit dem harten Boden, bietend einen weichen Griff. Perforation des Leders und Latex-Schaum sichert Zirkulation der Air um die Füße atmen können. Latex-Schaum mit Aktivkohle absorbiert Gerüche, Kissen und Komfort des Gehens und frisches Gefühl. Für den Damenschuhen, Formalschuhen und Freizeitschuhen.

Image

Weitere Produkte in dieser Kategorie:


Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.