Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter
Facebook

Korek Frotte

Dieses Produkt gehört zu der Gruppe: Insoles » Fresh

Produkt-Code: 01_0094

Produktbeschreibung:

Korek Frotte – Drei-Schicht, weiche Einlegesohle, die Frische der Füße gewährleisten. Die oberste Schicht ist weich Einsatz Frottee, die Feuchtigkeit gut aufsaugt. Die untere Schicht besteht aus Naturkork, die diese Einlegesohle weich macht. Tief Hygroskopizität des Korkens verhindert die Entwicklung von Mikroorganismen in das Innere des Schuhs. Korek Frotte Einlegesohlen sind antistatisch, leicht und extrem langlebig. Richtet sich an alle Arten von Schuhen. Hand waschbar bei 30 Grad Celsius.

Image

Weitere Produkte in dieser Kategorie:

Eco

Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.