Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter
Facebook

Lack Care

Dieses Produkt gehört zu der Gruppe: Footwear Care » Special

Produkt-Code: 04_5037

Kapazität: 75 ml

Produktbeschreibung:

Spezielle Flüssigkeit zur Reinigung und Pflege von Lackleder, Reptilleder sowie auch Synthetik. Schützt vor Bruch des Materials und hält es geschmeidig.

Anwendungsverfahren:

Vor Gebrauch schütteln. Gleichmässig auftragen, trocknen lassen, danach mit einem Baumwolltuch nach polieren. Öfters wiederholen, dann bleibt der Glanz des Materials länger erhalten.

 

  Verfügbare Farben

Image

Weitere Produkte in dieser Kategorie:


Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.