Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter
Facebook

Lady Excellent

Dieses Produkt gehört zu der Gruppe: Insoles » Gel Insoles

Produkt-Code: 05_0428

Produktbeschreibung:

Anti-Rutsch-Gel-Pads sind für Schuhe mit hohem Absatz entworfen. Beschichtet mit Mikro-Faser, die Feuchtigkeit aufnimmt. Eine spezielle Klebeschicht verhindert beim Gehen ein verrutschen im Schuh. Schützt vor Abschürfungen. Sie sich für den mehrmaligen Gebrauch geeignet. Mit Seifenwasser können sie gewaschen werden.

Image

Weitere Produkte in dieser Kategorie:


Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.