Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter
Facebook

Lady Flowers

Dieses Produkt gehört zu der Gruppe: Insoles » Gel Insoles

Produkt-Code: 05_0445

Produktbeschreibung:

Rutschverhindernde Gel-Kissen, verziert mit zartem Blumenmotiv, für Schuhe mit hohen Absätzen bestimmt. Durchsichtig und dünn, sie verhindern die Verschiebung des Fußes im Schuh. Die Form des weichen Kissen sichern Tragekomfort und Dämpfung des Fußes, und eine spezielle Klebeschicht  auf dem Bodenteil  verhindert eine Verschiebung der Einlage in dem Schuh. Für mehrfache Verwendung bestimmt, kann im Seifenwasser gewaschen werden.

Image

Weitere Produkte in dieser Kategorie:


Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.