Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter
Facebook

Latex Duo

Dieses Produkt gehört zu der Gruppe: Insoles » Fresh

Produkt-Code: 01_0007

Produktbeschreibung:

Latex Duo - komfortable und hygienische Einlegesohlen die ein Gefühl von Frische geben. Zwei Schichten von Latex-Schaum garantiert einen hervorragenden Gehkomfort. Die Inhalte der Vanille duftenden Parfüm neutralisieren Gerüche in unseren Schuhen. Weiches Gewebe und perforierte Einlegesohle bietet eine hervorragende Luftzirkulation zunehmenden Gefühl von Frische der Füßen. Sie sind für alle Arten von Schuhen entwickelt. Hand waschbar bei 30 Grad Celsius.

Image

Weitere Produkte in dieser Kategorie:

Eco

Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.