Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter
Facebook

Leather Carbon Black

Dieses Produkt gehört zu der Gruppe: Insoles » Elegant

Produkt-Code: 01_0078

Produktbeschreibung:

Leder Carbon Schwarz - elegante und komfortable Schuheinlagen aus schwarzem, echten Leder. Passen in jeden Schuh. Perforiertes Leder und der Latex-Schaum lassen die Füsse atmen. Latex mit Aktivkohle absorbiert Gerüche und erhöht den Gehkomfort. Gibt ein Gefühl von Frische. Konzipiert für alle Schuhe, Ganzjährig tragbar.

Größen: 35-46

Image

Weitere Produkte in dieser Kategorie:


Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.