Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter
Facebook

Leather Carbon Black

Dieses Produkt gehört zu der Gruppe: Insoles » Elegant

Produkt-Code: 01_0078

Produktbeschreibung:

Leather Carbon Black – elegante und komfortable Schuheinlagen aus schwarzem, echten Leder. Passen in jeden Schuh. Das perforierte Leder und der Latex-Schaum sorgen für hervorragende Atmungsaktivität und lassen die Füße aufatmen. Dazu verleihen sie ein angenehmes Frischegefühl. Latex mit Aktivkohle absorbiert Gerüche und erhöht den Tragekomfort. Konzipiert für alle Schuhe, ganzjährig tragbar.

Größen: 35-46

Image

Weitere Produkte in dieser Kategorie:


Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.