Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter
Facebook

Nano Protector 200 ml

Dieses Produkt gehört zu der Gruppe: Footwear Care » Protect

Produkt-Code: 04_5026

Kapazität: 200 ml

Produktbeschreibung:

Imprägnierer für Glattleder, Suede, Nubuck, Textilund TEX-Materialien. Innovative NANO - Technologie schützt effektiv mit Langzeitschutz. Optimaler Schutz gegen Wasser, Schnee und Schmutz. Optimale Atmungsaktivität. Leder bleibt geschmeidig. Nano-Partikel für höchstmöglichen Schutz. Fur alle Farben. Benutzen Sie es nichtmit lackierten Leder und Synthetik.

Anwendungsverfahren:

Erst auf Farbechtheit an einer verdeckten Stelle prüfen! Staub und Schmutz entfernen. Nur in gut belüfteten Räumen verwenden. Vollständig trocknen lassen, danach polieren oder bürsten.

Image

Weitere Produkte in dieser Kategorie:


Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.