Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter
Facebook

Nubuck & Suede Cleaner

Dieses Produkt gehört zu der Gruppe: Footwear Care » Clean

Produkt-Code: 04_5009

Kapazität: 75 ml

Produktbeschreibung:

Flüssige Seifenlösung zur Reinigung von Chamois und Nubukuleder. Geeignet für jede Lederfarbe. Spezielle Schwammform sorgt für gründliche Reinigung.

Anwendungsverfahren:

Gebrauchsanweisung  Schaum mit dem leichten Druck am Schwamm auf die Schuhe  auftragen, kurz abwarten und dann den Schaum mit nassem Lappen entfernen. Trocknen  lassen. Mit der Bürste für das Chamois- oder Nubukuleder ausbürsten.

Image

Weitere Produkte in dieser Kategorie:


Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.