Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter
Facebook

Odour Stop

Dieses Produkt gehört zu der Gruppe:

Produkt-Code: 01_9521

Produktbeschreibung:

Odour Stop – sind komfortable und hygienische Schuheinlagen, die das Gefühl von Frische verleihen. Eine Latexschaumschicht hat eine hervorragende dämpfende Wirkung und der Gehalt an Kohle im Schaum beugt der Entstehung von unerwünschtem Geruch vor. Das feine Gewebe sowie die Perforierung in der Einlage sichert eine hervorragende Luftzirkulation, die das Frischegefühl der Füße steigert. Sie sind für alle Schuharten geeignet.

Image

Weitere Produkte in dieser Kategorie:


Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.