Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter
Facebook

Protector Sneakers

Dieses Produkt gehört zu der Gruppe: For Sneakers

Produkt-Code: 2049001

Kapazität: 100 ml

Produktbeschreibung:

Schützt Ihre Sneakers vor Schmutz und Feuchtigkeit. Geeignet für alle Materialien aus Leder, Wildleder, Nubuk, oder Kombinationen mit Textilien. Protector bedeckt Ihre Sneakers mit einer unsichtbaren Schutzhaut, die Wasser- und Schmutz abweisend wirkt. Die Atmungsaktivität wird dadurch aber nicht eingeschränkt.  

Anwendungsverfahren:

Vorher von Staub und Schmutz reinigen. Behälter schütteln. Aus einer Entfernung von ca. 20 cm sprühen und trocknen lassen. (ca. 15 bis 30 Minuten warten)

Image

Weitere Produkte in dieser Kategorie:


Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.