Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter
Facebook

Sensero

Dieses Produkt gehört zu der Gruppe: Insoles » Elegant

Produkt-Code: 01_0056

Produktbeschreibung:

Luxuriöse, ultraleichte Schuheinlagen, die aus dem hochelastischen Schaumstoff hergestellt, der sich perfekt an den Fuß anpasst. Die Schuheinlagen bieten Ihnen außergewöhnlichen Komfort beim Stehen, Spazieren oder Joggen. Sie sind zart und weich, mit hohen atmungsaktiven Eigenschaften, die eine ausreichende Luftzirkulation im Schuh gewährleisten. Dermatologisch getestet. Sie werden für Alltagschuhe, Freizeitschuhe und Sportschuhe empfohlen.

Image

Weitere Produkte in dieser Kategorie:


Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.