Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter
Facebook

Sofetti Heel Grip

Dieses Produkt gehört zu der Gruppe: Insoles » Gel Insoles

Produkt-Code: 0504362

Produktbeschreibung:

Sofetti Heel Grip, Fersenpolster für alle Arten von Schuhen. Neuartiges Gel schützt die Ferse vor scheuern und Druckstellen. Ultra weiches Gel erhöht       den Tragekomfort im Schuh und gibt der Ferse einen besseren Halt.

Anwendungsverfahren:

Mit der Klebeseite auf die richtige Stelle im Schuh anbringen. Regelmäßig mit einem feuchten, weichen Schwamm abwischen, um Schmutz zu entfernen.      Wir empfehlen: Kaps Avocado Lotion.

Image

Weitere Produkte in dieser Kategorie:


Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.