Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter
Facebook

Soft LAtex 1/2

Dieses Produkt gehört zu der Gruppe: Insoles » Elegant

Produkt-Code: 01_0925

Produktbeschreibung:

Halbsohlen aus weichem Latex-Schaum bieten mehr Komfort und Dämpfung während des Gehens. Latex-Schaum absorbiert Stöße, um die Vorderseite des Fußes zu schützen. Entwickelt für High-Heels um Überbrückungskontakt mit dem harten Boden zu bieten, gleichzeitig geben ein weiches Gefühl. Eine spezielle Perforation sorgt für Luftzirkulation. Für den Damenschuhen, Formalschuhen und Freizeitschuhen.

Image

Weitere Produkte in dieser Kategorie:


Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.