Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter
Facebook

Synthetic Protector

Dieses Produkt gehört zu der Gruppe: Footwear Care » Protect

Produkt-Code: 04_5049

Kapazität: 200 ml

Produktbeschreibung:

Synthetic Protector: Imprägnierung schützt vor Feuchtigkeit und verhindert Fleckenbildung. Für alle Arten von Leder und Kunstleder geeignet. Ebenso für Schuhe und Bekleidung mit Klimamembranen. Nicht für Lackleder. Keine Farbveränderung. Spezielle Zusammensetzung des Produktes beeinträchtigt die Atmungsaktivität nicht.

Anwendungsverfahren:

Vor Gebrauch den Schmutz mit einer Bürste entfernen. Behälter gut schütteln. Spray in einer Entfernung von ca. 20 cm senkrecht benutzen.

Image

Weitere Produkte in dieser Kategorie:


Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.