Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter
Facebook

White Sport

Dieses Produkt gehört zu der Gruppe: Footwear Care » Special

Produkt-Code: 04_5012

Kapazität: 75 ml

Produktbeschreibung:

Schuhweiß, geeignet für Leder, Kunstleder, Vinyl, Canvas, Sport & Freizeit-schuhe. Produkt enthält viele weiße Farbpigmente. Pflegt und frischt auf. Nicht geeignet für Wildleder und Nubuk.

Anwendungsverfahren:

Vor Gebrauch schütteln, Schwamm auf Schuh drücken. Gleichmässig und ohne Druck auftragen. Trocknen lassen. Schwamm danach mit Wasser ausspülen und den Deckel gut verschliessen.

Image

Weitere Produkte in dieser Kategorie:


Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.