Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter
Facebook

Active Gel

this product belongs to the group: Profilactic » Gel

product code: 050427

product description:

Gel insoles are recommended to people with painful feet, deformities and afflictions such as transverse and longitudinal flatfoot as well as painful calluses on the sole. They also recommended to pregnant women, people who often stand or walk at work and sportsmen. They absorb shocks and prevent transposing them onto lower limbs and the spine thus helping to relieve joints pain. Thanks to the exceptionally soft gel and the possibility to wash the insoles with water and soap, they can also be used by people suffering from diabetes.

Size: 35/36 - 45/46

Image

other products in this category:


Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.