Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter
Facebook

Corex

this product belongs to the group: Insoles » Elegant

product code: 01_0966

product description:

Corex  heel cushion  floating rear part of the foot, leading to relieve heel and change the location of sensitive foot (heel, medial and lateral ankle) to the upper. Made of natural cork. They can be used in case of problems with the Achilles tendon.  Alleviate the symptoms of maladjustment of the shoe to the foot, for example, when the upper edge of the upper hurting the ankle or upper heel violently scratches. They also absorb some micro-shocks occurring when walking on hard ground.

Image

other products in this category:


Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.