Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter
Facebook

Medalist+

this product belongs to the group: Profilactic » Gel

product code: 05_0421

product description:

Insoles which absorb microshocks and reduce pressure thus relieving tired and painful feet. Perfect solution in case of painful heels, muscles, joints and tendons. Thanks to their channel-shaped finish in the heel area, they are also recommended for people with lateral calcaneal spur. The insoles may be washed with water and neutral soap. They need powdering with talc after wash. The insoles must be placed with the even surface directed down.

Size: 35/36 - 45/46

Image

other products in this category:


Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.