Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter
Facebook

Pecari Carbon

this product belongs to the group: Insoles » Elegant

product code: 01_0097

product description:

Pecari Carbon elegant and comfortable insole made of the best quality            of vegetable tanned sheepskin free of PCP avoiding chafes. Perfectly fit into      the bottom of the shoes. Perforated leather and latex foam provides circulation of air so feet can breathe. Latex foam with active carbon absorbs odors           and ensures comfort during the walking and a feeling of freshness.         Designed for ladies’ shoes, formal shoes, evening shoes and all seasons shoes.

Size: 35-46

 

 

 

Image

other products in this category:


Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.