Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter
Facebook

Relax Carbonex Limited

this product belongs to the group: Profilactic » Comfort

product code: 03_0127

product description:

The insoles influence longitudinal and transverse flat feet. They support the longitudinal arch. Thanks to using metatarsal pad, they favourably alter the plantar pressure distribution on the front part of the foot. They act as shock absorbers, significantly reducing micro-shocks, generated when a heel strikes on a hard surface. The applied CARBONEX­® foam, thanks to its activated carbon content, eliminates unpleasant smells, and the added anti-bacteria ULTRA-FRESH* formula prevents bacteria development.

* treated with zinc pirithione to protect from odour causing bacteria.

Image

other products in this category:


Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.