Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter
Facebook

Renovator

this product belongs to the group: Footwear Care » Care

product code: 04_5002

capacity: 200 ml

product description:

Renovator restores the color of shoes and other suede, nubuk and textile articles. Protects against moisture and stains. Nourishes and improves leather condition without blocking its permeability to air. Not suitable for smooth, lacquered and synthetic leather. Changes color permanently. Prior to use test the shade on unexposed leather piece.

application method:

With a brush or cloth remove dirt and dust. Shake the container well and spray from ca. 20 cm onto the surface. Keep the container in an upright position. Use only in well-ventilated rooms.

 

  Available colors

Image

other products in this category:


Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.