Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter
Facebook

Sofetti Heel Grip

this product belongs to the group: Insoles » Gel Insoles

product code: 0504362

product description:

Sofetti Heel Grip maximum increase of walking comfort in all types of footwear. Using a new type of gel effectively protects your feet against abrasions in the back part of the heel. Ultra-soft gel provides comfort and eliminates irritation, abrasions and chafing.

application method:

Put heel grip in the shoe in the right place on the side covered with glue. Periodically wipe with a damp, soft sponge to remove dirt. We recommend Kaps Avocado lotion.

Image

other products in this category:


Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.