Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter
Facebook

Super White

this product belongs to the group: For Sneakers

product code: 20_4_9005

capacity: 75 ml

product description:

The unique preparation in liquid to your white sneakers. Use it to renew white color, synthetic leather, textile or plastic, which are made of your favorite shoes. Super White has an extremely intense white pigment. This allows restoring the original color of your shoes. Gives the desired gloss, regenerates and additional protection against moisture.

application method:

Remove dirt and debris by preparation Sneakers Gel Cleaner, Shake the container with the Super White and then evenly
and gently, apply the liquid on the surfaces of white shoes, using a sponge applicator. Leave to dry. After use, rinse the applicator in the water.

Image

other products in this category:


Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.