Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter
Facebook

White Sport

this product belongs to the group: Footwear Care » Special

product code: 04_5012

capacity: 75 ml

product description:

Restores whiteness to leather, synthetic leather, vinyl and canvas, sport and active footwear. Product with a high contents in white pigment. Nourishes and improves leather condition. Not suitable for suede and nubuck.

application method:

Remove dirt and dust. Shake and soak the sponge gently pressing on the surface. Spread evenly. Allow to dry. Rinse sponge with water and close cap properly. Not suitable for suede and nubuck.

Image

other products in this category:


Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.