Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter
Facebook

Freshening Balls

ten produkt należy do grupy: For Sneakers

kod produktu: 2049007

opis produktu:

Super odświeżające kulki zapachowe do twoich ulubionych sneakers’ów. Zawierają długo działającą substancję w formie żelu, która odparowuje we wnętrzu sneakars’ów i skutecznie niweluje nieprzyjemny zapach. Nowoczesna i ekologiczna technologia hydrożelowa, gwarantuje najwyższą efektywność i wydajność. Żel zawiera naturalne substancje zapachowe. Produkt bezpieczny.


Image


pozostałe produkty z tej kategorii:

Colour Restore Protector Sneakers Odour Eliminator Gel Cleaner Yellow Buster Super Black Super White Sneakers Laces Sneakers Insoles Sneakers Roadway