Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter
Facebook

Eco

ten produkt należy do grupy: Insoles »Fresh

kod produktu: 010031

opis produktu:

ECO - to komfortowe, naturalne i elastyczne wkładki dające super klimat w naszym obuwiu. Wykonane z naturalnych włókien kokosowych które doskonale przepuszczają nadmiar wilgoci, są przewiewne, trwałe, elastyczne oraz w naturalny sposób, są odporne na działanie bakterii i grzybów. Tkanina frotte gwarantuje natychmiastowe wchłanianie wilgoci. Obszycie lamówką sprawia, że wkładka jest trwalsza, wygląda estetycznie i można ją prać ręcznie w temperaturze 30oC.

Rozm. 35-46

 

   Karta Badań


Image


pozostałe produkty z tej kategorii:

Korek Frotte Super Active Frotte Frotte do wycinania Bamboo & Alum Fresh Actifresh Soft Latex Actifresh do wycinania Fresh Week Soft Latex do wycinania Odour Stop Duo latex Odour Stop do wycinania Odour Stop Strong