Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter
Facebook

Fresh Week

ten produkt należy do grupy: Insoles »Fresh

kod produktu: 010006

opis produktu:

Fresh  week  to ultra cienkie, komfortowe wkładki, które przynoszą stopom uczucie świeżości  przez cały dzień. Każda z czterech warstw, z których złożona jest ta wyjątkowa wkładka, odpowiada za wygodę oraz skuteczność użytkowania. Bardzo dobrze absorbują wilgoć, skutecznie redukują niepożądany zapach, pozostawiając nutę świeżości.  Utrzymują stabilne położenie w obuwiu, dzięki skutecznej powłoce antypoślizgowej. Zalecane do każdego rodzaju  obuwia, także noszonego bezpośrednio na gołą stopę.  Opakowanie zawiera 6 par.

Rozm: 35-36/41-42 WOMEN biało-niebieskie

          40-41/46-47 MEN czarno-niebieskie

 

   Karta Badań


Image


pozostałe produkty z tej kategorii:

Korek Frotte Eco Super Active Frotte Frotte do wycinania Bamboo & Alum Fresh Actifresh Soft Latex Actifresh do wycinania Soft Latex do wycinania Odour Stop Duo latex Odour Stop do wycinania Odour Stop Strong