Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter
Facebook

Lady

ten produkt należy do grupy: Insoles »Gel Insoles

kod produktu: 050401

opis produktu:

Żelowe poduszki antypoślizgowe przeznaczone są do butów na wysokim obcasie. Zapobiegają ślizganiu stóp i przesuwaniu się ich w obuwiu. Chronią przed piekącym bólem w przedniej części stopy oraz minimalizują ryzyko powstawania otarć. Są cienkie i przeźroczyste, chronią także przed oparzeniami. Można myć w wodzie z mydłem.


Image


pozostałe produkty z tej kategorii:

Flowers Cushions Lady Flowers Back Heel Cushions Souplesse Sofetti Balletina Sofetti Balletina Sofetti Half Insoles Sofetti Half Insoles Sofetti Heel Grip Sofetti Heel Grip Lady Super Lady Excellent Anti-Slip Heel Grip Strip Comforta Mini Dots Balletina