Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter

Relax

Dieses Produkt gehört zu der Gruppe: Profilactic » Comfort

Produkt-Code: 03_0102

Produktbeschreibung:

Einlegesohlen für Plattfüsse. Sie unterstützen das Längsgewölbe und verteilen den plantaren Druck auf den Vorfuß. Sie sind Stoßdämpfend und reduzieren signifikant die Erschütterung der Ferse beim Gehen auf hartem Untergrund. Empfohlen für Leute, die viel Gehen, als auch im Stehen arbeiten müssen.  Die Einlage besteht aus Kunststoff, Latex-Schaum mit Aktivkohle und Schafleder.

Größen 35 - 46

Image

Weitere Produkte in dieser Kategorie:


Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.