Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter

Active Gel

Dieses Produkt gehört zu der Gruppe: Profilactic » Gel

Produkt-Code: 05_0427

Produktbeschreibung:

Gel Einlagen sind für Personen mit schmerzenden Füssen, Missbildungen und Krankheiten: wie, laterale Plattfüsse. Ebenso empfohlen bei medialen Problemen am Fuß. Auch gut geeignet für Sport- und Arbeitsschuhe.  Gel Einlagen haben die Fähigkeit Schwingungen zu dämpfen und diese auf die Wirbelsäule nicht zu übertragen. Sie helfen auch Gelenkschmerzen zu reduzieren. Das extrem weiches Gel ist mit Wasser und Seife waschbar, und auch für Diabetiker geeignet.

Doppelgrößen  35/36 - 45/46

Image

Weitere Produkte in dieser Kategorie:


Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.