Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter

Alu Tech Relax

Dieses Produkt gehört zu der Gruppe: Profilactic » Comfort

Produkt-Code: 03_0121

Produktbeschreibung:

Die Einlage unterstützt das Längsgewölbe. Die Verwendung einer anatomischen Form begünstigt die Verteilung des Druckes auf den Vorfuß. Sie wirkt Stoss dämpfend beim Auftreten auf hartem Boden. RELAX ALU TECH ist aus geformten Kunststoff, Isolierwolle, Alufolie und einem Latexschaum mit Aktivkohle, welche die Gerüche absorbiert. Eine Einlage, die die Füsse gut vor Frost und Kälte schützt.

Größen 36 – 46

Image

Weitere Produkte in dieser Kategorie:


Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.