Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter

Apoyo Kids

Dieses Produkt gehört zu der Gruppe: Profilactic » Kids

Produkt-Code: 03_0124

Produktbeschreibung:

 

Apoyo Kids – Gesundheitseinlagen für Kinder und Jugendliche. Anatomisch geformtes Fußbett unterstützt Senk und Spreizfüße. Gibt dem Fuß Halt und Stabilität . Die Schuheinlagen sollten in Schnürschuhen verwendet werden. Da der steife hintere Teil der Schuhe für optimalen Halt der Einlagen sorgt. Die durchgeschwitzte Einlagen herausnehmen und bei Raumtemperatur trocknen lassen, nicht direkt auf die Heizung legen.

 

Doppelgröße von 21/22 bis 33/34

 

Image

Weitere Produkte in dieser Kategorie:


Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.