Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter

Ballerin

Dieses Produkt gehört zu der Gruppe: Profilactic » Comfort

Produkt-Code: 03_0107

Produktbeschreibung:

Eine Dreiviertel Einlage, die günstig auf die Verteilung des plantaren Druckes auf den Vorfuß wirkt. Die anatomische Form kann Fußschmerzen reduzieren, und entlastet somit den Vorfuß. Sie reduziert auch die Gefahr von Schwielen und Hühneraugen an der Sohle des Fusses.  Die Einlage besteht aus Schafleder, einer elastischen Texon, antislip Pelotte. Gute hygienische Eigenschaften, Sie absorbiert auch den Schweiß im Schuh.

Größen 35 – 42

Image

Weitere Produkte in dieser Kategorie:


Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.