Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter

Carmen

Dieses Produkt gehört zu der Gruppe: Profilactic » Comfort

Produkt-Code: 03_0105

Produktbeschreibung:

Schuheinlage gegen Plattfüße und Personen mit Längs- und Quergewölbe Problemen. Sie unterstützt das Längsgewölbe des Fusses. Durch die  anatomische Form wird der Mittelfußknochen entlastet. Sie stabilisiert die korrekte Position der Ferse im Schuh, bezogen auf die Achse, wodurch das Risiko eines verdrehen der Ferse zur Seite verhindert wird.  Empfohlen für Leute mit empfindlichen Füssen. Auch für Schwangere geeignet. Die Einlage besteht aus Kunststoff und Schafleder. Sie absorbiert auch den Schweiß.

Größen: 36-46

Image

Weitere Produkte in dieser Kategorie:


Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.